У Харківському національному університеті внутрішніх справ закінчився І етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який було проведено кафедрою українознавства факультету № 2 у рамках тижня української мови та культури.

Захід відбувався у 2 тури. Перший тур, у якому взяло участь понад 250 курсантів та студентів усіх факультетів, проводився у формі вікторини на знання фактів біографії та творчості великого Кобзаря. У другому турі взяли участь 30 курсантів та студентів. Учасникам було запропоновано написати твір-роздум за однією з п’яти запропонованих тем.

Переможцями стали:

Серед курсантів:

І місце посіла курсант 1 курсу факультету № 1 Марія Симоненкова; ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Руслана Василенко; ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 3 Ольга Лижник.

Серед студентів факультету № 6:

І місце посіла студентка І курсу Вікторія Мороз; ІІ місце – студентка І курсу Олеся Олексюк.