Командування та особовий склад Національної академії Національної гвардії України щиро вітає колектив Харківського національного університету внутрішніх справ із днем створення університету.

Крок за кроком зусиллями науковців, викладачів, офіцерів Університет нарощував свій науково-освітній потенціал, підвищував свій рівень, статус та посів чільне місце серед провідних навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ України.

У цей святковий день щиро бажаємо всім науково-педагогічним працівникам, ветеранам, офіцерам та курсантам Університету мудрості, терпіння в нелегкій повсякденній праці на благо навчального закладу та нашої Батьківщини, а випускникам – добрими справами зміцнювати та підтримувати авторитет і славу Університету в ім’я України, українського народу та заради скорішої перемоги та миру!

Нехай кожен день дарує Вам душевну гармонію та добробут, добра і щастя Вам і вашим родинам, міцного здоров’я і нових професійних здобутків!

Разом до перемоги!

Слава Україні!