Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Статівка та доцент цієї ж кафедри Олег Гончарук передали до наукової бібліотеки університету дві книги англійською мовою: «Slovyansk. The beginning of the war» («Слов’янськ. Початок війни») Артема Шевченка про документальне дослідження та хронікальний літопис найважливіших епізодів битви за місто Слов’янськ Донецької області, захоплення якого загоном бойовиків Гіркіна-«Стрєлкова» 12 квітня 2014 року стало початком гібридної збройної військової агресії РФ на українському Донбасі та книгу «Ukraine aflame. War Chronicles: Month 1. Speeches and addresses by the President of Ukraine Zelensky» («Україна у вогні. Хроніки війни: місяць 1. Промови та звернення Президента України Зеленського»).