Завідувачка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Тетяна Фоміна та доцентка цієї ж кафедри  Валерія Гнатенко взяли участь у навчальній програмі «Процесуальне інтерв’ю. Basic для викладачів вищої освіти», організованою ГО «Justgroop» у партнерстві з ПРО ООН в Україні.

Тренерами заходу виступили представники НАБУ, прокуратури, закладів вищої освіти, організації JustGroup, яка опікується питаннями кримінальної юстиції. У тренінгу взяли участь 26 учасників з вишів усієї України, які під час програми ознайомилися з новітнім методом допиту та відпрацювали на практичних вправах навички з процесуального інтерв’ю. Це інноваційний людиноцентричний підхід до отримання інформації під час досудового розслідування, який зарекомендував себе як ефективний інструмент у роботі зарубіжних правоохоронних органів і сьогодні апробується українськими детективами, слідчими, прокурорами.

Впровадження у навчальний процес сучасних методик проведення допиту є важливим кроком для якісної підготовки правників.