Шановні колеги! Вітаємо вас із 29-річчям створення Харківського національного університету внутрішніх справ і 106-ю річницею від початку підготовки правоохоронних кадрів у Харкові.

Ви робите значний внесок у формування та підготовку фахівців у галузях, які є ключовими для розвитку суспільства. Протягом багатьох років ви надаєте якісну освіту, виховуєте нові покоління курсантів, студентів, слухачів магістратури та ад’юнктури, які підтримують правопорядок у нашій країні. У ці складні часи ми хочемо висловити глибоку вдячність за вашу службу, самовідданість і непохитну віру в переможне майбутнє нашої країни. Ви є прикладом для нас усіх, і ваша вагома роль у громадському житті надихає нас до подальших досягнень. Бажаємо вам міцного здоров'я, наснаги та невичерпної енергії для досягнення нових вершин.

З найкращими побажаннями

Адміністрація Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».