Керівник наукового гуртка доктор юридичних наук, професор Святослав Сліпченко провів засідання наукового гуртка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4. Тема засідання – «Обʼєкти цивільних прав. Захист цивільних прав та інтересів». У заході взяв участь завідувач цієї ж кафедри кандидат юридичних наук, професор Олексій Зайцев.

Святослав Сліпченко звернув увагу присутніх на актуальні напрями розвитку проблематики об’єктів цивільних прав, захисту цивільних прав та інтересів. Він наголосив, що поява нових об’єктів у цивільному законодавстві України, теоретичних знань у сфері цивільних відносин між їх учасниками, формування практичних умінь і навиків щодо правильного тлумачення та застосування цивільно-правових норм, що регулюють зазначену сферу відносин є необхідними для майбутніх випускників закладу вищої освіти за спеціальністю «Право».