Відбувся просвітницький захід до Дня Гідності та Свободи, який для курсантів факультетів № 1, № 4 та студентів факультету № 6 ХНУВС провів  голова громадської організації «Активна громада» м. Кам’янець-Подільський Славко Полятинчук. Він поділився власними спогадами про цей період, виклав хронологію подій 2013-2014 років, а також продемонстрував присутнім документальний фільм «Воїн світла» про одного з учасників Революції Гідності 2013 року, свого друга і однокласника Анатолія Корнєєва, який загинув в лютому 2014 року на майдані в м. Київ. До трагічної події Анатолій Корнєєв працював на посаді сільського голови Рудської сільської ради Кам’янець-Подільського району та активно брав участь у всіх громадських заходах.

Організувала зустріч фахівчиня відділу соціально-гуманітарної роботи Валентина Лаврусенко.