Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна взяла участь у ХІX Всеукраїнській правничій школі з судочинства в умовах війни, організованій Радою молодих юристів України та Європейським університетом. Правнича школа являє собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем сучасного судочинства та розвитку навичок молодих юристів. Спікерами школи виступили судді Верховного Суду Наталія Марчук та Альберт Єзеров, заступник директора Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій, радник заступника керівника Офісу Президента України Владислав Білоцький та практикуючі адвокати.

Під час заходу присутні обговорили наступні теми: «Воєнні злочини: особливості кваліфікації за міжнародним та національним законодавством», «Взаємодія конституційної та адміністративної юрисдикцій», «Особливості захисту в корупційних злочинах», «Альтернативні способи вирішення спорів в IP», «Захист патентних прав в умовах воєнного стану». Учасники школи отримали відповідні сертифікати.