Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Войціховський провів виховну бесіду з курсантами кураторської групи факультету № 4. Він розповів, що День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада, був встановлений Указом Президента України від 13 листопада 2014 року на честь початку двох знаменних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Вже другий рік День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення РФ і Україна знову протистоїть агресору та бореться за свою свободу та незалежність.

Професор зазначив, що у цей день українці вшановують тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі. У скрутний час, згуртовані ідеями європейської інтеграції та суверенності нашої держави, ми повинні зберегти незламний дух нашого вільного народу, адже саме єдність і волелюбність робить нас гідними нащадками наших предків.