Представники курсантсько-студентського Парламенту Харківського національного університету внутрішніх справ увійшли до складу Молодіжної ради при Кам'янець-Подільському міському голові. Раду представляє активна та амбітна молодь міста – здобувачі вищої освіти, старшокласники, представники громадських організацій.

Основне завдання Молодіжної ради – консультування органів місцевого самоврядування з питань, пов'язаних із молодіжною політикою міста, розробка проєктів щодо покращення життя в місті, налагодження співпраці з небайдужими до розвитку громади людьми та організаціями тощо.

Від Харківського національного університету внутрішніх справ до ради обрано голову курсантсько-студентського Парламенту Катерину Жмуровську, першу заступницю голови Парламенту – Наталію Задорожну та заступницю голови студентської ради факультету № 6 Анастасію Гончарук.

Під час першого засідання відбулось знайомство членів Молодіжної ради з представниками Департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради, обговорено питання співпраці та розвитку ради.