Із нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня студента відділом соціально-гуманітарної роботи для здобувачів вищої освіти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено відеолекторій за темою «Немає науки без Латини».

Захід провів фахівець відділення дозвілля Андрій Прохоров, який за допомогою презентації ознайомив присутніх із величезною скарбницею наукової та життєвої мудрості, збереженої в афоризмах латинською мовою. Однією з головних основ університетської західноєвропейської традиції є латинська мова, що сьогодні має потужний потенціал, який сприяє науковій творчості в різних галузях знання.

Цікава та мотивуюча подорож світом латинських крилатих висловів завершилася спільним прочитанням девізу Харківського національного університету внутрішніх справ на латині.