З нагоди Міжнародного Дня студента у м. Вінниця відбулося традиційне нагородження найактивніших студентів закладів вищої освіти. Однією з 20 молодих людей, що отримали Подяки міської ради та її виконавчого комітету, –  курсантка 3 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія Мєдведкіна. Від імені міського голови та Вінницької міської ради здобувачів вищої освіти привітали секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський та начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак. Вони зазначили, що нагородами відзначені активна громадська позиція юнаків і дівчат, вагомий внесок у культурний розвиток громади, ініціатива і наполегливість.