У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся I етап XXІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Захід провели кафедри українознавства факультету № 2 і соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6. Конкурсанти писали есе, виконували завдання щодо редагування словосполучень, добору українських відповідників до іншомовних слів, орфографічної та пунктуаційної вправності, синтаксичного розбору речення.

Переможцями стали: І місце – курсантка факультету № 1 Віолета Стороженко (керівник – старша викладачка кафедри українознавства Наталія Єльнікова); ІІ місце – курсантка факультету № 2 Ксенія Коновалова (керівник – доцентка кафедри українознавства факультету № 2, кандидат філологічних наук Вікторія Перцева); ІІІ місце поділили – курсант факультету № 3 Валерій Фоміч (керівник – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2, кандидат філологічних наук Олена Оверчук) і студентка факультету № 6 Анастасія Заяць (керівник – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидат філологічних наук  Наталія Кобилко).