Провідна фахівчиня факультету № 2 Ірина Клюєва в межах профорієнтаційної роботи відвідала навчальні заклади Полтавщини – Зіньківський опорний ліцей імені М.К. Зерова та Зіньківський опорний ліцей № 1 Зіньківської міської ради.

Під час зустрічі старшокласники отримали інформацію про умови вступної кампанії у 2024 році, дізналися про напрями, за якими здійснюється підготовка, та вимоги до абітурієнтів. Ірина Клюєва відповіла на запитання, що виникли під час ознайомлення із закладом вищої освіти, а також запросила випускників взяти участь в онлайн-зустрічі «Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році», яка відбудеться 22 листопада 2023 року о 14 год. 00 хв.