Працівники кадрового забезпечення ГУНП в Рівненській області та кафедри криміналістики, судової експертологіі та домедичноі підготовки ХНУВС відвідали Обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького.

Ліцеїстам розповіли про переваги навчання в одному з провідних закладів вищої освіти МВС України – Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців за державним замовленням – курсантів. Представники університету наголосили, що курсанти забезпечуються гуртожитком, харчуванням, форменим одягом, отримують грошове забезпечення. Після здобуття освітнього кваліфікаційного рівня бакалавра мають можливість продовжити навчання в магістратурі.