Закінчився факультетський тур конкурсу до Дня університету. До складу журі увійшли – декан факультету № 6, докторка юридичних наук, доцента Оксана Брусакова, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктор історичних наук, професор Володимир Греченко, заступниця декана факультету, кандидатка юридичних наук Наталія Машніцька. Вони розглянули студентські роботи, які надійшли на конкурс. Цей конкурс проводиться з 2021 року за ініціативи фундатора університету, першого віцепрезидента Національної академії правових наук України, академіка Олександра Бандурки та за активної підтримки ректора університету доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Валерія Сокуренка. Цього року було представлено 25 робіт, з яких журі відібрало кращі та рекомендувало на університетський тур конкурсу. До них увійшли роботи слухачки магістратури Наталії Василенко, студенток Анастасії Заяць і Марії Клименко. Вітаємо переможців факультетського туру та бажаємо подальших творчих успіхів.