Ігор Терехов привітав молодь Харкова з Днем студента. Серед кращих здобувачів освіти Харківського національного університету внутрішніх справ Подяки міського голови отримали курсант факультету № 2 капрал поліції Сергій Бойко та курсантка факультету № 1 рядова поліції Кристина Коваль.

Курсанти є відмінниками навчання і служби, беруть активну участь у вебінарах, курсах і тренінгах, займаються волонтерською діяльністю – виготовляють маскувальні сітки, підтримують донорський рух університету, відвідують поранених бійців, які проходять реабілітацію у медичних закладах.

«Ми були, є і будемо студентською столицею України. Я переконаний у цьому, як і в тому, що ми переможемо і подолаємо всі ті виклики, з якими зіштовхнулися. Я дуже ціную, що ви обрали Харків, і вдячний вашим викладачам за те, що вони дають необхідну базу знань, аби вам було набагато легше йти по життю та реалізовувати свої мрії. Харків майбутнього – у ваших руках!», – зазначив Ігор Терехов у вітальному слові.