Вже другий рік поспіль в умовах широкомасштабної війни студентська молодь України відзначає День студентів.

Здобувачів вищої освіти вітає актив Студентської ради факультету № 6, серед яких і Данило Зелінський, що з перших днів війни разом із однокурсниками-добровольцями став на захист Харківщини, а згодом продовжив боронити Донеччину. Виконуючи бойове завдання на Бахмутському напрямку, він підірвався на ворожій міні й отримав важкі поранення.

Указом Президента України Данило Зелінський нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі.

Наша українська молодь, як найактивніша частина суспільства, захищає країну на передовій, допомагає в тилу, і навіть в умовах повномасштабної війни залишається прогресивною, ініціативною і креативною.