Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова взяла участь в освітньо-науковому семінарі, організованому Науковим товариством студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених ХНУВС спільно з науковою бібліотекою.

Під час заходу були розглянуті питання щодо формування особистого бренду науковця та роботи в бібліотечному порталі як єдиній точці доступу до електронних ресурсів наукової бібліотеки. Доповідачі розповіли про роботу в системі Google Scholar, ORCID та Репозитарії ХНУВС (KhNULAIR), висвітлили позиції, що надають можливості для більш зручного користування базами, розповіли про їх взаємозв’язок. Акцентували увагу на бібліотечному порталі та правилах, яких потрібно дотримуватися для швидкого пошуку необхідних видань. Розглянуто було питання й щодо антиплагіатних систем, таких як: Unichek, ADVEGO , Edu-Birde.