У м. Львів відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023» серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

За результатами змагань збірна команда ХНУВС з гирьового спорту посіла ІІ загальнокомандне місце серед 11 закладів вищої освіти системи МВС України.

В особистому заліку спортсмени університету посіли такі призові місця:

І місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Андрій Світличний, вагова категорія 63 кг;

І місце ­– курсант 3 курсу факультету № 2 Владислав Лапенко, вагова категорія 78 кг;

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Вадим Малий, вагова категорія +95 кг;

ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 Володимир Гриценко, вагова категорія 73 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Поночовний, вагова категорія 85 кг.