Курсанти факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ вкотре залучаються до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку. Представники особового складу університету нестимуть службу на території прикордонної Чернівецької області. Для них проректор університету Сергій Бортник провів інструктаж.

Він зазначив, що захист державного кордону України – це невід’ємна частина загальнодержавної системи забезпечення національної безпеки. В умовах війни, працівник поліції має бути багатофункціональним і корисним у різних сферах діяльності. Проректор також закликав неухильно дотримуватися службової дисципліни, законності, сумлінно й відповідально виконувати свої обов’язки.

Під час несення служби курсанти дистанційно продовжуватимуть навчання.

У заході взяли участь декани факультетів, начальник відділу організації служби Віталій Тарасенко.