Науково-педагогічний склад кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 під час практичних занять активно застосовує методику «Ділова гра» шляхом проведення поліцейських квестів. Курсанти закріплюють отримані теоретичні знання в умовах, схожих на реальні, відпрацьовують комунікативні навички, навчаються ефективно реагувати на правопорушення та інші події, покращують навички стресостійкості до проявів провокативної поведінки, а також навчаються діяти в нетипових, екстремальних ситуаціях.

Під час оцінювання результатів проходження поліцейського квесту звертається увага на рівень реалізації комунікативної функції, точність кваліфікації дій правопорушників, вміння застосовувати норми діючого законодавства щодо тієї чи іншої ситуації з метою підтвердження правомірності дій, правильність складання процесуальних документів тощо.