У межах профорієнтаційної роботи Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана Петровська провела онлайн-зустріч з учнями 11-х класів Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. В. Стрельченка.

Під час заходу Світлана Петровська розповіла випускникам про Сумську філію ХНУВС, спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, а саме «Право» та «Правоохоронна діяльність». Вона також ознайомила майбутніх абітурієнтів з умовами вступу, особливостями навчання, можливостями та перспективами, що відкриваються перед молоддю з юридичною освітою, акцентувала увагу на особистісних і професійних навичках, притаманних юристам. Світлана Петровська більш детально розповіла про навчання за державним замовленням за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».