Професорка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Демиденко провела профорієнтаційну зустріч зі старшокласниками Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25.

Під час заходу Надія Демиденко запропонувала учням випускних класів заповнити анкету, що допомогла випускникам краще зрозуміти коло їх інтересів, потреб, ціннісних орієнтацій, зацікавленість до різних професій, зокрема, юриста та правоохоронця. Представниця університету розповіла майбутнім абітурієнтам про умови вступу та особливості навчання у Сумській філії ХНУВС, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка, про перспективи подальшого працевлаштування. Учні дізналися про актуальність юридичних і правничих професій у період війни та післявоєнної відбудови України, а також переглянули відеоролик «Один день із життя курсанта».