У межах навчальної дисципліни «Трудове право» доцент кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС Артем Подорожній та професорка цієї ж кафедри Ірина Сядриста разом із адвокатом Костянтином Косінцевим провели сумісне бінарне онлайн-заняття для здобувачів вищої освіти 2 курсу на тему «Побудова карʼєри адвоката».
Костянтин Косінцев розповів студентам про його шлях до адвокатської діяльності, а також на чому потрібно зосередитися студентам під час підготовки до цієї професії. Під час лекції адвокат навів низку прикладів із особистої практики, які безпосередньо стосувались питань вирішення трудових спорів.
Наприкінці заняття Костянтин Косінцев відповів на запитання студентів і побажав їм сумлінно навчатися та постійно розвиватися в обраній галузі.