Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 Катерина Маннапова провела тренінгове заняття для дівчат-підлітків за темою «Самоосвіта, підвищення особистісної ефективності» в межах проєкту «GIRL POVER». Присутні обговорили питання профільності навчання, професійних нахилів до типів професій відповідно до типів особистості за класифікацією професій за Клімовим Є.О.

Під час практичної частини учасницям було запропоновано вправи, спрямовані на формування навичок самоосвіти та підвищення самоефективності: алгоритми формування мети, метод аналізу, що дозволяє дізнатись про внутрішні сильні й слабкі сторони, а також про зовнішні можливості та загрози у шляху до реалізації мети. Спікерка також розповіла про особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Учасниці дискутували та активно виконували практичні завдання.