Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 Катерина Маннапова провела практичне заняття з метою підвищення ефективності професійної діяльності психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, підпорядкованих міжрегіональному управлінню. Тема зустрічі – «Формування психологічної стійкості в екстремальних умовах».

В інформаційному блоці Катерина Маннапова ініціювала дискусію щодо поняття життєстійкості та її складових, а також особливостей копінг-стратегій відповідно до провідного компоненту життєстійкості особистості. Під час практичного блоку учасники виконали вправи, що були спрямовані на підвищення життєстійкості в екстремальних умовах. Наприкінці зустрічі слухачі також отримали інформацію щодо особливостей вступу до магістратури Харківського національного університету внутрішніх справ.