Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Руслан Чича провів профорієнтаційну зустріч із випускниками Рахівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Рахівської міськради Рахівського району Закарпатської області. Він ознайомив учнів і представників міського відділу освіти, які безпосередньо спілкуються з майбутніми абітурієнтами, з діяльністю університету у воєнний період, роз’яснив особливості вступу до Харківського поліцейського вишу у 2024 році. Викладач університету детально розповів про переваги навчання у ХНУВС на бюджетній та контрактній формах навчання, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців.