Професорка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 докторка юридичних наук, професорка Олена Синявська пройшла навчання у Комп’ютерній Академії IT Step по курсу: Онлайн-інтенсив «Нейромережі. ChatGPT». Після успішного складання підсумкового тесту і розв’язання практичного завдання слухачі курсу отримали відповідні сертифікати.

ChatGPT – модель штучного інтелекту, створена OpenAI, його основна мета – відповідати на питання та надавати інформацію про різноманітні теми. Під час інтенсиву учасники вивчили інші інструменти, що працюють з використанням нейромережі ChatGPT, зокрема, інструменти, які допомагають генерувати графічні зображення, створювати презентації, підвищувати власну продуктивність тощо.