Старша викладачка кафедри соціології і психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Чепелєва провела профорієнтаційну онлайн-зустріч із учнями випускних класів, їх батьками та вчителями Харківського ліцею № 6.

Викладачка розповіла про історію університету, його структуру та особливості вступу. Школярі цікавилися факультетами і спеціальностями, за якими здійснюється підготовка у виші, умовами навчання та побуту, роботою підготовчих курсів, кафедрою військової підготовки, а також перспективами подальшого працевлаштування.

Під час зустрічі розглядалися питання необхідності отримання знань у воєнний та післявоєнний період, значення освіти та науки для кожного українця, переваги навчання у Харківському поліцейському виші. Учасники онлайн-зустрічі отримали контакти приймальної комісії університету для детальної інформації.