Працівники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи разом із представниками Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області – начальницею СКЗ капітаном поліції Іванною Гуріною та старшим інспектором з ЮП майором поліції Олесею Омелянчук – провели профорієнтаційні зустрічі з майбутніми випускниками в м. Тульчин і м. Брацлав Вінницької області. Заходи відбулися за сприяння керівництва ліцеїв № 2, 3 та Брацлавського спортивного ліцею.

У зустрічі взяли участь понад 100 випускників одинадцятих класів. Вони дізналися про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців. Під час заходу працівники екстреної медичної допомоги продемонстрували майстер-клас щодо надання допомоги потерпілим в екстремальних ситуаціях.

Юнаки і дівчата із зацікавленістю переглянули відеоролики про присягу та навчання курсантів у Харківському поліцейському виші, а також отримали профорієнтаційну продукцію.