У Харківському національному університеті внутрішніх справ працює Вінницьке відділення Юридичної клініки, яка надає можливість кожній людині у зручному для неї форматі отримати безкоштовну юридичну консультацію. Черговий прийом громадян провів старший викладач кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Олександр Король.

Прийоми громадян консультантами Юридичної клініки проводяться щовівторка і щочетверга з 14.00 до 17.00 год. протягом навчальних семестрів за адресою: м. Вінниця, вулиця Соборна, 72, поверх 3, кім. 313.

Також є можливість отримати консультацію в онлайн-форматі та за телефоном. Попередній запис на консультацію здійснюється за телефоном (068) 605-77-83 та електронною поштою: [email protected].