Представниці Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантки факультету № 3 Анжеліка Вульвач, Анна Марюха, Олена Цехмейструк та Анна Джус взяли участь у Дебатній школі, що відбулася  у м. Вінниця. Організатором події стала громадська організація «Платформа консолідації жінок» у межах проєкту «Підтримка дітей та молоді шляхом зміцнення потенціалу низових ініціатив швидкого реагування в Україні», що реалізує громадська організація Асоціація Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки Terre des Hommes Germany.

Захід проводився з метою розвитку критичного мислення, комунікативних вмінь, збагачення знань з актуальних проблем суспільного життя та вдосконалення навичок ораторської майстерності, які є одними із базових для виховання всебічно розвиненого поліцейського та поліцейської, здатних ефективно комунікувати з різними верствами населення. Під час програми обговорювалися теми цінностей, що покладені в основу дебатів, навичок, які вони розвивають, а також розглядалися конкретні поради із подолання психологічних та фізичних складнощів, що заважають при публічному виступі. Тренінг був сповнений елементами інтерактивної взаємодії між учасниками та учасницями, а також передбачав проведення кількох раундів дебатів на різні теми, які проходили в Британському парламентському форматі.