Представники факультету № 6 ХНУВС – декан факультету Оксана Брусакова, завідувачі кафедр, викладачі та студенти успішно пройшли підвищення кваліфікації за програмою «Основи медіації» на базі Центру медіації ОДУВС за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Учасники заходу розглянули основні засади медіації – інноваційної міжгалузевої технології, що вимагає від фахівця підготовки в галузі психології, соціології, психотерапії та юриспруденції.

Отримані знання та навички будуть використовуватись в навчальному процесі та сприятимуть зміцненню правової культури, розвитку етики ділових відносин, гармонізації соціальних відносин, створенні громадського простору, заснованого на взаємній повазі.