Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктор філософських наук, професор Володимир Шаповал виступив із доповіддю «Духовна ситуація нашого часу (перша чверть XXI століття)» в онлайн-засіданні круглого столу «Філософія: традиція та перспектива», що відбувся у м. Київ. Цей захід проводився за ініціативи Центра гуманітарної освіти Інституту філософії Національної Академії України.

У конференції взяли участь провідні науковці зі сфери філософії з різних міст України, серед них – доктори наук і професори, кандидати наук та аспіранти. Наприкінці було запропоновано зробити науковий захід традиційним і проводити щорічно на честь Всесвітнього дня філософії, присвячуючи найактуальнішим філософським проблемам в Україні та світі.