Під час ранкового шикування проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник відзначив нагородами курсантів університету, які взяли участь у чемпіонаті України з УШУ Саньда в м. Вінниця.

Курсанти вишу посіли наступні призові місця:

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Владислав Лутанюк у ваговій категорії 80 кг;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Артур Губенко у ваговій категорії 56 кг;

ІІ місце – курсант 1курсу факультету № 2 Богдан Білобородов у ваговій категорії 65 кг;

ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 3 Михайло Шатний у ваговій категорії 70 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Родіон Боженко у ваговій категорії 75 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Риженков у ваговій категорії 75 кг.

Сергій Бортник побажав курсантам успіхів, нових досягнень і перемог, а також закликав і надалі тримати високу планку у спорті.

Підготував спортсменів до змагань викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 старший лейтенант поліції Антон Черніков.