Переможниці онлайн-змагань «Kharkiv Regional CTF» команді «CyberСops» Харківського національного університету внутрішніх справ, до складу якої увійшли курсанти Микита Верзілов, Станіслав Гельдт, Максим Міняйло, Андрій Синжерян і Владислав Шувалов, вручив сертифікат декан факультету № 4 Микола Марчук.

За участь у міжнародній конференції V International Scientific and Practical Conference, 17-20 October 2023, Brussels Belgium сертифікати отримали курсанти Станіслав Павленко, Станіслав Гельдт, Кирило Чукалов, Андрій Синжерян. Також сертифікатами за активну роботу у XII Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENTIFIC RESEARCH IN THE MODERN WORLD» та V Міжнародній науково-практичній конфренції «SCIENTIFIC PROJECTS ON IMPROVING THE ENVIROMENT» нагороджено курсанта 2 курсу Кирила Чукалова.

Курсантів 1 курсу Назара Назарця і 2 курсу Кирила Чукалова відзначено нагородами за участь у змаганнях із Кубку м’яча «Cup Ball» серед збірних команд ЗВО Вінниччини.