Учасники науково-практичного гуртка «ЩИТ» кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС провели інтелектуальні змагання у грі «Гомоку». Захід відбувся за участі викладачів кафедри, курсантів і слухачів магістратури усіх локацій університету, а також випускників гуртка – офіцерів територіальних і спеціальних підрозділів Національної поліції України та Національної гвардії України.

Гра «Гомоку» сприяє розвитку стратегічного мислення, планування, аналізу та концентрації у гравцях.  Вона вчить приймати виважені рішення, передбачати ходи суперника, розвивати логічне мислення, що робить її чудовим способом розвинути розумові навички та насолодитися інтелектуальним викликом.