Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС кураторка групи 2 курсу факультету № 4 Лариса Сазанова провела пішохідну екскурсію для курсантів 2 та 3 курсів. Здобувачі освіти оглянули Смотрицький каньйон, Лебедине озеро та краєвиди Старого міста.

Лариса Сазанова розповіла курсантам про одну з найдавніших пам’яток архітектури Старого міста – будинок колишнього польського магістрату (Ратушу) із збереженим годинником на вежі. Курсанти ознайомилися з Вірменською криницею XVII сторіччя, що розташована поруч із Міською ратушою, кафедральним костелом святих апостолів Петра і Павла та Тріумфальною аркою.

Екскурсії мають пізнавальний характер і продовжують відкривати таємниці минулого міста з багатовіковою історією та багатою культурною спадщиною.