Важливим складником підготовки здобувачів вищої освіти є наукова діяльність, одним із компонентів якої є підготовка та захист курсових робіт. У результаті написання курсової роботи здобувачі мають поглибити, узагальнити і систематизувати теоретичні знання і практичні уміння, розвинути творчій підхід до застосування на практиці набутих знань і розв’язування практичних завдань, формувати вміння здійснювати науковий пошук під час проведення дослідження, набути досвіду самостійної творчої дослідницької діяльності тощо.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент Віктор Лазарєв провів настановчу консультацію щодо написання курсових робіт з навчальної дисципліни «Теорія держави та права» для здобувачів освіти за спеціальністю «Право» (поліцейські). Він роз’яснив загальні правила і підходи, що сприятимуть успішному написанню курсової роботи, акцентуючи увагу на найбільш важливих моментах під час її підготовки. Курсантів було ознайомлено з принципами академічної доброчесності при написанні курсових робіт, «Положенням про академічну доброчесність у Харківському національному університеті внутрішніх справ», а також із порядком перевірки курсових робіт на плагіат та допуску їх до захисту. Наприкінці заняття Віктор Лазарєв надав ґрунтовні відповіді на запитання здобувачів щодо порядку написання, перевірки та захисту курсових робіт.