В юридичній клініці факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся онлайн-семінар з актуальних питань спадкування в умовах воєнного стану в Україні. В семінарі взяв участь професор кафедри цивільного права та процесу, доктор юридичних наук, професор Олександр Кухарєв. Він розповів про зміни в чинному законодавстві, які необхідно враховувати спадкодавцям за життя та спадкоємцям. Під час семінару обговорювались питання строку для відкриття спадщини, оформлення відкриття спадщини, місце відкриття спадщини, можливість подання заяви про прийняття спадщини за кордоном, посвідчення заповітів посадовими та службовими особами тощо. Куратори юридичної клініки Елла Твердохліб і Тетяна Кириченко запропонували консультантам розглянути практичні приклади звернення громадян із питань спадкування та звернули увагу на особливості кожного випадку, які слід враховувати під час надання правової допомоги громадянам. Консультанти юридичної клініки взяли активну участь в обговоренні питань семінару та практичних прикладів.