Здобувачі вищої освіти ХНУВС, які навчаються в за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації», взяли участь в освітній сесії «Кібервійна з РФ: освіта в умовах нових викликів та загроз. Нове вікно можливостей для студентів». Метою заходу є популяризація кращих освітніх практик із кібербезпеки в умовах кібервійни та підвищення рівня обізнаності молоді стосовно нових можливостей у сфері кібербезпеки.

Захід проводився за ініціативи торгово-промислової палати України, за участі Ради національної безпеки і оборони, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Департаменту кіберполіції та Національної поліції України, а також представників громадських організацій та бізнесу.

Ця освітня сесія стала важливим інструментом для підготовки студентів до викликів, які ставляться перед Україною в галузі кібербезпеки. Під час заходу учасники ознайомилися з сучасними технологіями, стратегіями та найкращими практиками у сфері кіберзахисту. Такі ініціативи допомагають підготувати молодь до нових звершень, забезпечити майбутню безпеку та стабільність країни.