Під час ранкового шикування особового складу факультетів № 2 та № 3 ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко привітав і вручив нагороди переможцям і призерам Кубку м’яча CUP BALL 2023 серед збірних студентських команд закладів вищої освіти Вінниччини. Змагання проводилися з трьох видів спорту – футболу, баскетболу та волейболу.

Курсанти збірних команд університету посіли І місце з футболу та ІІІ місце з волейболу.

За підсумками ігор із футболу кращим гравцем визнано курсанта 3 курсу факультету № 2 Кирила Сергана.

За результатами змагань Кубку м’яча CUP BALL 2023 серед збірних студентських команд ЗВО Вінниччини Харківський національний університет внутрішніх справ посів ІІІ призове місце.

Ректор Валерій Сокуренко зазначив, що спортивні змагання виховують морально-вольові якості майбутніх працівників Національної поліції України і побажав курсантам надалі тримати високу планку у спорті, навчанні та службі.