Науково-педагогічні працівники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС прослухали вебінар «Нова система ввезення та обліку гуманітарної допомоги: можливості та виклики», організований за допомогою хабу «Дім громадянського суспільства» ICAP Єднання.

Між волонтерами і громадськими активістами відбулася дискусія щодо нововведення реєстрації гуманітарної допомоги з-за кордону, оскільки з 1 грудня запрацює новий цифровий порядок через автоматизовану систему реєстрації гуманітарної допомоги. Також обговорили питання спрощення інструменту реєстрації гуманітарної допомоги та його прозорості в умовах воєнного стану.

Спікерами заходу виступили – заступник міністра соціальної політики України Назар Танасишин і представники організацій громадянського суспільства.