Викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Національної академії Національної гвардії України Володимир Катихін разом із представниками кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС – завідувачем кафедри Миколою Боровиком та викладачем кафедри Антоном Черніковим – провели спільне тренування збірної команди НА НГУ з рукопашного бою та збірної команди ХНУВС із таїландського боксу, К-1, кікбоксингу. Тренування відбулося на базі Харківського національного університету внутрішніх справ у межах міжвідомчої співпраці. Мета заняття – підвищення спортивної майстерності, розвиток фізичних і виховання морально-вольових якостей, пропаганда здорового способу життя серед здобувачів вищої освіти.

Під час тренувань розглянули методику виконання окремих вправ і прийомів, відпрацювали застосування заходів фізичного впливу, силового затримання правопорушника за допомогою техніки кікбоксингу, таїландського боксу та рукопашного бою, з метою визначення найефективніших засобів і методів вдосконалення спеціальної фізичної підготовки майбутніх працівників Національної поліції України та Національної гвардії України, з урахуванням викликів, що постають перед ними в умовах воєнного стану.