Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка провела профорієнтаційну онлайн-бесіду з учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 110 Харківської міської ради. Особливу увагу було акцентовано на перевагах навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ та спеціальностях, за якими здійснюється набір. Олена Статівка розповіла про актуальність й необхідність у сучасному суспільстві професій, які можна здобути, навчаючись за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», а також «Кібербезпека та захист інформації», оскільки Харківський національний університет внутрішніх справ – єдиний заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який готує фахівців за цією спеціальністю. Майбутні абітурієнти отримали відповіді на запитання про перспективи подальшого працевлаштування, а також корисні поради щодо підготовки до НМТ.