Курсант 3 курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Синжерян взяв участь у XII Міжнародній науково-практичній конференції «Scientific research in modern world», що відбулась у м. Торонто, Канада. Під час ранкового шикування декан факультету Микола Марчук вручив курсанту сертифікат учасника.

Всебічний розвиток курсантів, спрямований на розкриття їх особистісних якостей, розвиток наукового потенціалу та виховання активної громадянської позиції є пріоритетними завданнями при підготовці кваліфікованих фахівців на факультеті № 4. Це досягається через надання якісної, практично орієнтованої освіти, що сприяє глибокому та всеосяжному професійному розвитку майбутніх фахівців.