В університеті вже стало доброю традицією дарувати науковій бібліотеці видання, необхідні для підготовки  правоохоронців. Така традиція засвідчує високий рівень згуртованості та злагодженості колективу Харківського національного університету внутрішніх справ, працівники якого не стоять осторонь питань загальноуніверситетського значення.

Нещодавно наукова бібліотека отримала новітні видання наукової та навчальної літератури від проректора університету Олександра Музичука, ученого секретаря секретаріату Вченої ради Владислава Невядовського, начальника відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності Сергія Абламського та наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Віталія Найди. Наукова спільнота університету продовжує активну публікаційну діяльність, збагачуючи як університетську наукову бібліотеку, так і  вітчизняну та світову правову думку свіжими поглядами, нестандартними підходами до вирішення актуальних проблем діяльності вітчизняних правоохоронних органів в умовах воєнного стану.