Професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Кирило Черевко провів  зустріч з ліцеїстами та заступником начальника з виховної роботи Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Юрієм Ткачем. Обговорювалися особливості вступу на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2024 році, факультети та відповідні пріоритетні напрями підготовки здобувачів вищої освіти, переваги відомчої освіти, соціальний захист, перспективи працевлаштування та служби у практичних підрозділах Національної поліції. Представник університету надав керівництву ліцею-інтернату вичерпну інформацію про поліцейський виш для майбутніх абітурієнтів для їх ознайомлення з роботою підготовчих курсів, правилами й термінами подання документів тощо.