За дорученням завідувачки кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Олени Джафарової ад’юнктом Дмитром Лещенком було проведено профорієнтаційні заходи у загальноосвітніх навчальних закладах м. Полтава.

Профорієнтаційна робота зі школярами була спрямована на надання допомоги учням у виборі професії, яка би відповідала їх здібностям і можливостям, сприяла розвитку професійних нахилів та інтересів. Під час заходу було акцентовано увагу на підготовці в університеті поліцейських за різними спеціальностями та напрямами.

Для подальшого проведення профорієнтаційних заходів, вивчення ринку освітніх послуг та впровадження нових шляхів профорієнтаційної роботи серед майбутніх вступників робота кафедри у напрямі співпраці та зв’язків з освітніми закладами й відділами освіти Полтавщини буде посилюватися.